Rozvrh 2019/2020

Zkontrolujte si termín tréninku. Rozvrhy platí vždy na sezónu.

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Mládež 1
10:00
12:00
Trenér Arnošt
Ročníky 2008 a starší
15:00
16:00
Trenérka Míša

SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Péťa,Tomáš, Michal
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Tomáš, Péťa

Cvičení rodiče+děti
16:00
16:45
Trenérky Lída + Radka

Florbalová akademie
16:30
17:30
Trenérka Míša

Výběr dětí
16:30
18:00
Trenér Petr

Ročníky 2008 a starší
17:00
18:00
Trenérka Míša, Péťa a Filip

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Vroutek
Ročník 2016
16:00
17:00
Trenérka Radka

Ročník 2015 - 2014
Ročník 2015
16:00
17:00
Trenérka Míša

Ročník 2015 - 2014
Ročník 2014
16:00
17:00
Trenérka Lída
Cvičení rodiče+děti
16:00
16:45
Trenérka Míša

Ročník 2016
16:00
17:00
Trenérka Radka

Ročník 2015 - 2014
Ročníky 2015+2014
16:00
17:00
Trenérka Lída + asistentka
Ročník 2013, 2012, 2011
17:00
18:00
Trenérky Míša + Dáša

Ročník 2010, 2009
17:00
18:00
Trenéři Míša + Petr

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Ročníky 2008 a starší
17:00
18:00
Trenérka Míša

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Ročník 2013, 2012, 2011
17:00
18:00
Trenérky Míša + Dáša

Ročník 2010, 2009
17:00
18:00
Trenéři Míša + Petr

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa

Pondělí

  • SC Start Vroutek Trenéři Tomáš, Péťa
    15:30 - 16:45
  • Cvičení rodiče+děti Trenérky Lída + Radka
    16:00 - 16:45
  • Florbalová akademie Trenérka Míša
    16:30 - 17:30
  • Výběr dětí Trenér Petr
    16:30 - 18:00
  • Ročníky 2008 a starší Trenérka Míša, Péťa a Filip
    17:00 - 18:00
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Úterý

  • Ročník 2016 Trenérka Radka
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2015 - 2014 Trenérka Míša
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2015 - 2014 Trenérka Lída
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérky Míša + Dáša
    17:00 - 18:00
  • Ročník 2010, 2009 Trenéři Míša + Petr
    17:00 - 18:00
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Středa

  • SC Start Vroutek Trenéři Vroutek
    15:30 - 16:45
  • Ročníky 2008 a starší Trenérka Míša
    17:00 - 18:00
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Čtvrtek

  • Cvičení rodiče+děti Trenérka Míša
    16:00 - 16:45
  • Ročník 2016 Trenérka Radka
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2015 - 2014 Trenérka Lída + asistentka
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérky Míša + Dáša
    17:00 - 18:00
  • Ročník 2010, 2009 Trenéři Míša + Petr
    17:00 - 18:00
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Pátek

  • Ročníky 2008 a starší Trenérka Míša
    15:00 - 16:00
  • SC Start Vroutek Trenéři Péťa,Tomáš, Michal
    15:30 - 16:45
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Sobota

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    10:00 - 12:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Výběr dětí
16:30
18:00
Trenér Petr

Pondělí

  • Výběr dětí Trenér Petr
    16:30 - 18:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Mládež 1
10:00
12:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Pondělí

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Úterý

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Středa

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Čtvrtek

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Pátek

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Sobota

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    10:00 - 12:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa

Pondělí

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Úterý

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Středa

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Čtvrtek

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Pátek

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Tomáš, Péťa
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Vroutek
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Péťa,Tomáš, Michal

Pondělí

  • SC Start Vroutek Trenéři Tomáš, Péťa
    15:30 - 16:45

Středa

  • SC Start Vroutek Trenéři Vroutek
    15:30 - 16:45

Pátek

  • SC Start Vroutek Trenéři Péťa,Tomáš, Michal
    15:30 - 16:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2016
16:00
17:00
Trenérka Radka
Ročník 2016
16:00
17:00
Trenérka Radka

Úterý

  • Ročník 2016 Trenérka Radka
    16:00 - 17:00

Čtvrtek

  • Ročník 2016 Trenérka Radka
    16:00 - 17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2015 - 2014
Ročník 2015
16:00
17:00
Trenérka Míša

Ročník 2015 - 2014
Ročník 2014
16:00
17:00
Trenérka Lída
Ročník 2015 - 2014
Ročníky 2015+2014
16:00
17:00
Trenérka Lída + asistentka

Úterý

  • Ročník 2015 - 2014 Trenérka Míša
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2015 - 2014 Trenérka Lída
    16:00 - 17:00

Čtvrtek

  • Ročník 2015 - 2014 Trenérka Lída + asistentka
    16:00 - 17:00
No events available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2013, 2012, 2011
17:00
18:00
Trenérky Míša + Dáša
Ročník 2013, 2012, 2011
17:00
18:00
Trenérky Míša + Dáša

Úterý

  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérky Míša + Dáša
    17:00 - 18:00

Čtvrtek

  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérky Míša + Dáša
    17:00 - 18:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2010, 2009
17:00
18:00
Trenéři Míša + Petr
Ročník 2010, 2009
17:00
18:00
Trenéři Míša + Petr

Úterý

  • Ročník 2010, 2009 Trenéři Míša + Petr
    17:00 - 18:00

Čtvrtek

  • Ročník 2010, 2009 Trenéři Míša + Petr
    17:00 - 18:00
No events available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Florbalová akademie
16:30
17:30
Trenérka Míša

Pondělí

  • Florbalová akademie Trenérka Míša
    16:30 - 17:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Cvičení rodiče+děti
16:00
16:45
Trenérky Lída + Radka
Cvičení rodiče+děti
16:00
16:45
Trenérka Míša

Pondělí

  • Cvičení rodiče+děti Trenérky Lída + Radka
    16:00 - 16:45

Čtvrtek

  • Cvičení rodiče+děti Trenérka Míša
    16:00 - 16:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročníky 2008 a starší
15:00
16:00
Trenérka Míša
Ročníky 2008 a starší
17:00
18:00
Trenérka Míša, Péťa a Filip
Ročníky 2008 a starší
17:00
18:00
Trenérka Míša

Pondělí

  • Ročníky 2008 a starší Trenérka Míša, Péťa a Filip
    17:00 - 18:00

Středa

  • Ročníky 2008 a starší Trenérka Míša
    17:00 - 18:00

Pátek

  • Ročníky 2008 a starší Trenérka Míša
    15:00 - 16:00
No events available!
No events available!