Rozvrh

Zkontrolujte si termín tréninku. Rozvrhy platí vždy na sezónu.

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Mládež 1
10:00
12:00
Trenér Arnošt
Atletická přípravka
ZŠ Dukelských hrdinů
14:00
15:00
Trenérka Lída
Atletická přípravka
ZŠ Krušnohorská
14:30
15:30
Trenérka Míša a Péťa
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Míša, Tomáš, Michal
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Vroutek
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Péťa,Tomáš, Michal
Ročník 2014, 2013, 2012
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Míša

Ročník 2014, 2013
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Radka Schützeová

Ročník 2015 a mladší
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérky Radka, Lída, asistentka
Ročník 2014, 2013, 2012
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Lída

Ročník 2014, 2013
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Radka Schützeová

Ročník 2015 a mladší
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérky Radka, asistentka
Výběr dětí
ZŠ Čankovská
17:00
18:00
Trenér Petr

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Ročník 2013, 2012, 2011
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Lída

Ročník 2010, 2009
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Míša

Ročník 2008,2007,2006
17:00
18:30
Trenér Petr

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Ročník 2013, 2012, 2011
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Radka Schützeová

Ročník 2010, 2009
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Míša

Ročník 2008,2007,2006
17:00
18:30
Trenér Petr

Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa

Pondělí

  • SC Start Vroutek Trenéři Míša, Tomáš, Michal
    15:30 - 16:45
  • Výběr dětí Trenér Petr
    17:00 - 18:00
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Úterý

  • Atletická přípravka Trenérka Lída
    14:00 - 15:00
  • Ročník 2014, 2013, 2012 Trenérka Míša
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2014, 2013 Trenérka Radka Schützeová
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2015 a mladší Trenérky Radka, Lída, asistentka
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérka Lída
    17:00 - 18:30
  • Ročník 2010, 2009 Trenérka Míša
    17:00 - 18:30
  • Ročník 2008,2007,2006 Trenér Petr
    17:00 - 18:30
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Středa

  • Atletická přípravka Trenérka Míša a Péťa
    14:30 - 15:30
  • SC Start Vroutek Trenéři Vroutek
    15:30 - 16:45
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Čtvrtek

  • Ročník 2014, 2013, 2012 Trenérka Lída
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2014, 2013 Trenérka Radka Schützeová
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2015 a mladší Trenérky Radka, asistentka
    16:00 - 17:00
  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérka Radka Schützeová
    17:00 - 18:30
  • Ročník 2010, 2009 Trenérka Míša
    17:00 - 18:30
  • Ročník 2008,2007,2006 Trenér Petr
    17:00 - 18:30
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Pátek

  • SC Start Vroutek Trenéři Péťa,Tomáš, Michal
    15:30 - 16:45
  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00
  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Sobota

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    10:00 - 12:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Výběr dětí
ZŠ Čankovská
17:00
18:00
Trenér Petr

Pondělí

  • Výběr dětí Trenér Petr
    17:00 - 18:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Mládež 1
10:00
12:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt
Mládež 1
17:00
19:00
Trenér Arnošt

Pondělí

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Úterý

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Středa

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Čtvrtek

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Pátek

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    17:00 - 19:00

Sobota

  • Mládež 1 Trenér Arnošt
    10:00 - 12:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa
Mládež 2
17:30
20:00
Trenér Péťa

Pondělí

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Úterý

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Středa

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Čtvrtek

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00

Pátek

  • Mládež 2 Trenér Péťa
    17:30 - 20:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Míša, Tomáš, Michal
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Vroutek
SC Start Vroutek
15:30
16:45
Trenéři Péťa,Tomáš, Michal

Pondělí

  • SC Start Vroutek Trenéři Míša, Tomáš, Michal
    15:30 - 16:45

Středa

  • SC Start Vroutek Trenéři Vroutek
    15:30 - 16:45

Pátek

  • SC Start Vroutek Trenéři Péťa,Tomáš, Michal
    15:30 - 16:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2014, 2013, 2012
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Míša
Ročník 2014, 2013, 2012
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Lída

Úterý

  • Ročník 2014, 2013, 2012 Trenérka Míša
    16:00 - 17:00

Čtvrtek

  • Ročník 2014, 2013, 2012 Trenérka Lída
    16:00 - 17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2014, 2013
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Radka Schützeová
Ročník 2014, 2013
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérka Radka Schützeová

Úterý

  • Ročník 2014, 2013 Trenérka Radka Schützeová
    16:00 - 17:00

Čtvrtek

  • Ročník 2014, 2013 Trenérka Radka Schützeová
    16:00 - 17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2015 a mladší
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérky Radka, Lída, asistentka
Ročník 2015 a mladší
Karlovy Vary
16:00
17:00
Trenérky Radka, asistentka

Úterý

  • Ročník 2015 a mladší Trenérky Radka, Lída, asistentka
    16:00 - 17:00

Čtvrtek

  • Ročník 2015 a mladší Trenérky Radka, asistentka
    16:00 - 17:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2013, 2012, 2011
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Lída
Ročník 2013, 2012, 2011
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Radka Schützeová

Úterý

  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérka Lída
    17:00 - 18:30

Čtvrtek

  • Ročník 2013, 2012, 2011 Trenérka Radka Schützeová
    17:00 - 18:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2010, 2009
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Míša
Ročník 2010, 2009
Karlovy Vary
17:00
18:30
Trenérka Míša

Úterý

  • Ročník 2010, 2009 Trenérka Míša
    17:00 - 18:30

Čtvrtek

  • Ročník 2010, 2009 Trenérka Míša
    17:00 - 18:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Ročník 2008,2007,2006
17:00
18:30
Trenér Petr
Ročník 2008,2007,2006
17:00
18:30
Trenér Petr

Úterý

  • Ročník 2008,2007,2006 Trenér Petr
    17:00 - 18:30

Čtvrtek

  • Ročník 2008,2007,2006 Trenér Petr
    17:00 - 18:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota
Atletická přípravka
ZŠ Dukelských hrdinů
14:00
15:00
Trenérka Lída
Atletická přípravka
ZŠ Krušnohorská
14:30
15:30
Trenérka Míša a Péťa

Úterý

  • Atletická přípravka Trenérka Lída
    14:00 - 15:00

Středa

  • Atletická přípravka Trenérka Míša a Péťa
    14:30 - 15:30
No events available!