Články o nás

Přehled novinek a aktuálních informací týkající se klubu. Stařší události najdete v archivu.

• 23. 3. 2022

Běh okolo Rolavy

Přivítali jsme jaro. Zahájit novou sezónu vyběhlo v neděli 20.března v klubových barvách třicet našich atletů. I přes některé úvodní karamboly, podali všichni parádní výkony. Děkujeme. SC Start výsledky: Kategorie dívky r. 2019 a mladší trať 100m Nicol Malhotická1. místoLada ...more
  • 8. 2. 2022

Mistrovství Karlovarského kraje v hale kategorií žactva, dorostu, juniorů a dospělých 2022

V sobotu 22.1.2022 se uskutečnilo za přísných covidových opatření Mistrovství Karlovarského kraje v hale kategorií žactva, dorostu, juniorů a dospělých. Covidová situace poslala do haly opravdu zlomek atletůnáš tým reprezentovalo pouze 15 atletů a kromě spousty medailí si pro nás více cenné ...more
  • 27. 11. 2021

Mikulášská 2021

Loading… more
  • 22. 11. 2021

Karlovarský kros 2021

V neděli 21.11. 2021  se konal Karlovarský kros. Pořadatelé připravili velmi pěkný závod a nás moc těší, že na poslední závod tohoto roku příšlo tolik dětí. Všem dětem a rodičům děkujeme za reprezentaci, jste skvělý!!! 💖 Hlavní závod vyhrál Tomáš KožákV kategorii 59-50 let ...more
  • 20. 11. 2021

Listopadové závody 2021

Máme za sebou pár povedených závodu  Běh 17. listopadu Ostrov Pěkný a dobře zorganizovaný závod. Medailí i dětí bylo tentokrát málo, ale výkony ve velké konkurenci byly ukázkové. Skvělá reprezentace našeho klubu. Veškeré výsledky na www.sokotime.cz Vanda Sitková 1. místo a ...more
  • 26. 10. 2021

Slavkovský podzimní kros 2021

Závod se konal 24. 10. a proběhl za krásného podzimního počasí. Nejmenší děti se musely poprat s tratí dlouhou 190m. Mezi dívkami to zvládla nejlépe Thea Maříková která obsadila nádherné 2.místo.Mezi chlapci jsme obsadili všechna umístění - 1. místo Ladislav Bača, 2. místo Ondřej ...more
  • 28. 9. 2021

Mistrovství Karlovarského kraje předžactva 2021

Dne 25.9. se konalo v Chodově Mistroství KV kraje přípravek. Nádherné počasí - ideální pro závody, které se nám fakt povedli!!! Děti předvedly skvělé výkony a cinkalo to! Přivezli jsme si celkem 27 medailí!!!! Trenérka oceňuje hlavně výkon Anny Hudákové, která se v závodě na 600m ...more
  • 11. 9. 2021

Bečov nad Teplou 2021

OMD 3.KOLO ML. ŽACTVA + 2.KOLO ST. ŽACTVA

Nádherná podívaná na naše atlety, kteří si ze středečního závodu (8. 9. 2021, Ostrov) vezou spoustu osobních rekordů. Ve třetím kole OMD naši mladší žáci obsadili celkově druhé místo. Stejně tak mladší žákyně, které od prvního místa dělil pouze jeden bod. Velmi nás to těší, že ve ...more
  • 16. 5. 2021

Děti zažehly olympijský oheň

Děti z atletických klubů během covidové pauzy nezahálely. Dokonce se pustily i do tak ohromné akce, jako je olympiáda. Malí sportovci z karlovarského atletického oddílu SC Start a z Atletiky Ostrov spolu nejprve na dálku zažehly olympijský oheň. Ten byl vrcholem jedné ze sportovních tras, ...more