Mistrovství Karlovarského kraje 2020

• 2. 2. 2020

O víkendu 25-26.1.2020 se konalo v Praze v hale Otakara Jandery mistrovství Karlovarského kraje.  Pro náš klub velmi povedené mistrovství, padlo mnoho osobních rekordů, přivezli jsme několik desítek medailí a několik mistrovských titulu.

Mladší žákyně

Mladší žáci a žákyně se poprvé představili po přestupu z přípravek do této kategorie. Nejvýraznější závodnicí byla Jana Závodná, která vystoupala na stupně nejvyšší.

Junioři

Skok vysokýFilip Hlídek1. místo – Filipova strategie trénovat jedenkrát týdně vyšla na výbornou. Palec hore 😀 Výkonem se posunul na 14. příčku v ČR.
Skok dalekýJakub Süssenbeck2. místo
Skok dalekýJan Charvát3. místo

Muži

Běh 200mRoman Hanák1. místo – Romanovo sportovní projev byl stejně dobrý jako jeho páteční maturitní večírek
Běh 200mMichal Bureš2. místo – Míšovo boj na dráze připomínal spíše bitvu o muže roku
Vrh koulíRichard Šimůnek2. místo – Ríša jako správný gentleman pochopil, že první může být jen trenér
Vrh koulíTomáš Szmitek3. místo
Vrh koulíJan Štros5. místo

Ženy

Běh 200mKateřina Machalcová1. místo
Běh 60mKateřina Machalcová1. místo

Neděle patřila našim nejmladším. Naší nejúspěšnější a zároveň nejrychlejší dívkou i mezi chlapci se stala Vanda Sitková, která si v den svých 10. narozenin vybojovala 4 zlaté medaile a zároveň byla vyhlášena jako nejrychlejší závodnicí i mezi chlapci, když trať na 60m prolétla v čase 9,04. Dále získala mistrovský titul ve skoku dalekém, v běhu na 600m a byla finišmenkou zlaté štafety 4x200m ve složení (Lattischová, Holátová, Brůžová a Sitková)

Dívky

Naše nejmladší dívky bojovaly jako lvice ve štafetě 4x200m, kde jim unikl bronz na cílové čáře štafeta ve složení : (Čornyjová, Linhartová, Bezenková, Hanková)

Ročník 2011

Běh 60mKlára Hanková3. místo
Běh 600mKlára Hanková4. místo – Klárce unikl bronz na cílové čáře, nestihla si pohlídat závodnici, která za ní tlačila – krásné umístění a ponaučení do dalšího závodu
Běh 60m přek.Eliška Čornyjová4. místo – Eliška se postupně dere nahoru, příště už to určitě cinkne 🙂
HodKateřina Denková3. místo – závodnice, která trénuje v naší připravce ve Vroutku, předvedla své kvality v hodu míčem

Ročník 2010

Běh 60mVanda Sitková1. místo – nejrychlejší závodnice celé kategorie čas 9,04
Skok dalekýVanda Sitková1. místo
Skok dalekýPavlína Pilousová2. místo – Pavlína předvedla nádherný skok, který je zároveň jejím rekordem. Skok dlouhý 370cm. V tomto roce se u holek ve skoku máme na co těšit 🙂
Skok dalekýAnna Hudáková9. místo – Anička předvedla kvalitní skok a zlepšuje se. Velká gratulace!
Běh 600mVanda Sitková1. místo

V běhu na 600m jsme zazářili! Čtyři dívky v první desítce je super výsledek!!!
Běh 600mPavlína Pilousová2. místo
Běh 600mKarolína Kučerová6. místo
Běh 600mAnna Hudáková8. místo
Běh 60m přek.Karolína Kučerová5. místo – kvalitně zaběhnutý závod, super!
HodAnna Karpowitzová5. místo – Aničce chyběl malinký kousek k placce. Velká škoda. V létě to určitě cinkne
HodJůlie Lišková7. místo Obě holky házely skvěle. Škoda Julči dlouhého pokusu, který by možná stačil na bednu. Bohužel, Julča přešlápla a tím byl pokus neplatný.

Ročník 2009

Běh 60mEliška Holátová2. místo – skvěle zaběhnutý závod, kde Eliška zabojovala o cenný kov!
Běh 600mEliška Lattischová3. místo – naše jediná starší dívka na trati 600m, zvládla skvěle takticky závod, kde si vybojovala úžasné umístění!
Skok dalekýEliška Holátová1. místo – skvělým výkonem k mistrovskému titulu!!! Kdyby se Eliška trefila svou odrazovou nohou mohl to být ještě lepší výkon 🙂
Skok dalekýKateřina Brůžová6. místo
Skok daleký Saša Pozuvajev10. místo

Chlapci

Naši nejmenší chlapci poprvé vyzkoušeli atletickou halu, kde se jim dařilo! Nejvíce zářil Dan Müller který si domu veze dva cenné individuální kovy.